somewhere over the rainbow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

somewhere over the rainbow

life in hawaii
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rena & Clay

Go down 
SzerzőÜzenet
Clay Turton
;; férfiak
;; férfiak
Clay Turton


Hozzászólások száma : 36
Férfi Birthday : 1990. May. 31.
Join date : 2012. Mar. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Hawaii
Családi állapot : Nőtlen
Humor : Háát...

Rena & Clay Empty
TémanyitásTárgy: Rena & Clay   Rena & Clay I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 8:34 am

Rena

Ma, mivel nem vagyok a legjobb formámban elhatároztam, hogy itthon fogok tesznyülni a házban. A hűtő kong az ürességtől, csak energia ital, sör és némi pia van benne. Na meg egy kis kaja, de hát nem valami bizalomgerjesztő, úgyhogy azt inkább hagyom. Szóval koplalni fogok, mert, ugyan itt van egy köpésnyire a bolt, lusta vagyok odáig elmászni. Egy sört kikapok a hűtőből, felnyitom, majd elkezdem kortyolgatni. A sört nem sör cigi nélkül, szóval egy csikket a számba veszek, meggyújtom annak a végét, majd egy mélyet szívok belőle. Egy jó pár ablakot kinyitok, hogy azért még se álljon bent a házban a füst. Megállok a nappali közepén, körbenézek, majd a szemem megakad a konyhában lévő jó pár darab mosatlanon. Elindulok a kiszemelt célpont felé, majd körbenézek.
-Hát egy kicsit több, mint amire számítottam, de sebaj. –mondom a mellettem üldögélő kutyának, majd megpaskolom a fejét, és lerakom az italt a pultra. Ezt a szál cigit már elszívom, ami nem is tart olyan sokáig, majd a megmaradt részét kidobom az ablakon. Megnyitom a csapot, elkapom a szivacsot, majd nekiesek a mosatlanoknak. 15 perc alatt csak végzek a dologgal, majd minden elhajítok magamtól, megtörlöm a homlokomat, majd ismét körbenézek a házban.
-Ilyenkor bánom, hogy nem hoztam magammal a húgomat. –mondom, és ezt arra értem, hogy mindent ő végezne el, mivel utálja, hogyha kosz van. A helyes megfogalmazás erre a tisztaságmániás. Mivel már nem találok semmi kifogásolhatót a házban, visszaveszem magamhoz a doboz sört, majd elindulok a kanapéhoz. Levágom rá magam, majd bekapcsolom a tv-t közben magam felé csalogatva Nelson-t a németjuhászomat. Megpaskolom az ágyat, hogy üljön fel rá, majd miután ezt megtette megsimogatom. Felrakom a lábamat az előttem elhelyezkedő kis asztalra, és végigmegyek az összes adón, de semmi kedvemre valót nem találtam, ezért felállok és végignézem a dvd-ket. Ott se találok semmi érdekeset, majd egyenként visszateszem őket a helyükre, és magamat is lerakom a helyemre, a kanapéra. Jobb kezemet a kutya hátának támasztom, és még párszor végigmegyek az adókon, hátha csak tévedtem, és mégis ráakadok valamire.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rena & Clay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rena & Clay   Rena & Clay I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 4:09 am

Rena & Clay Tumblr_ltkrqeBYTL1r23tzz

~Clay

Az emberek mindig örülnek a meglepetéseknek, kivéve, ha nem. Tegnap éjszaka nem dolgoztam és annyira szarul aludtam, hogy ma egész nap nem volt kedvem semmit sem csinálni, gyakorlatilag csak fetrengtem a parton. Aztán, mivel kialudtam magam a nap folyamán, estére felpörögtem és úgy éreztem, hogy azonnal tennem kell valamit. Általában ezt csinálom, amikor nem dolgozom. Voltam apámnál is, aki nem igazán foglalkozott velem, vagyis őrült, hogy beugrottam az irodájába, de aztán rohant is tárgyalni. Napközben soha nem látogatom meg, csak akkor, ha akarok valamit. A titkárnője meg már ismer annyira jól, hogy tudja, hogy ha beugrom, valami készül. Végül aztán tényleg nem beszéltünk sokat, közöltem vele, hogy este nem dolgoztam, amire azt mondta, hogy helyes, néha kell egy kis pihenés, majd eltűzött. Egyébként meg nem csalódtam benne, sejtettem, hogy ezt fogja csinálni. Mostanság csak a szeretőjére figyel, a lánya valahogy nem izgatja. Tehát, elhúztam onnan is és inkább visszamentem a part menti villánkba. Koktélokat iszogattam és figyeltem a hullámzást, de zavart, hogy nem figyelt rám, idegesített, hogy nem tudott rám több időt szánni. Az egyetlen lánya vagyok, ráadásul anyám is meghalt. Hamarosan pedig el fogok utazni és tőlem is megszabadul. Tudom, hogy szeret, mert ha nem szeretne, még ennyire sem érdekelném. Csak nem tudja kimutatni az érzéseit rendesen, csak pénzben vagy ruhákban. Az is biztosan közrejátszik, hogy nem tudja elfogadni, hogy a szórakoztató iparban dolgozom, hogy táncos vagyok. Nem prosti vagyok vagy sztriptíztáncos, hanem Burlesque táncos. A Burlesque egy kemény világ, mindenki azt hiszi, hogy csak abból áll, hogy táncikálsz meg beöltözöl, de ez nem igaz. Manapság rettenetesen nehéz olyan jó műsorral előállni, ami érdekli az embereket és nincs benne szex. Biztos vagyok benne, hogy azután, hogy felmondtam a klubban és elmentem az egyetemre, majd sokkal jobban érdeklem. Csak hogy én ki akarom használni. Nem sokáig fiatal az ember és a szépség is mulandó. Ameddig táncos vagyok, a férfiakat érdeklem, az alakomat edzem és még több ismerősre teszek szert, amiért még pénz is jár. Világéletemben táncoltam, mondjuk az balett volt, de mindig is tudtam, hogy táncos leszek egy nap. Anyám a haláláig biztos volt abban, hogy ezt majd megakadályozza, mert azt hitte, hogy ruha nélkül fogok táncolni, de aztán rájött, hogy az élet nem neki való és inkább megölte magát, ezzel egyetemben pedig nem akadályozta már meg senki a karrieremet. Késő este, ezen a kipihent napon, amikor nagyon felpörögtem, arra gondoltam, hogy átmegyek egy ismerősömhöz és meglepem magammal őt. Persze nem érkezem üres kézzel: vodka fog gondoskodni a hangulatról! Szinte már futok az ajtóig, kissé paranoiás vagyok és olyan érzésem van, mintha valaki követne, majd a szabad kezemmel megnyomom a csengőt. Clay egy nagyon jó barátom és tudom, hogy nem fog engem hazaküldeni. Nem elég, hogy jókat tudunk röhögni, még piánk is van, ami garantáltan meghozza a jókedvünket. Magabiztosan tapadok rá a gombra, majd várom, hogy végre kiballagjon és kinyissa nekem a csodaszép, nagy ajtaját.
Vissza az elejére Go down
Clay Turton
;; férfiak
;; férfiak
Clay Turton


Hozzászólások száma : 36
Férfi Birthday : 1990. May. 31.
Join date : 2012. Mar. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Hawaii
Családi állapot : Nőtlen
Humor : Háát...

Rena & Clay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rena & Clay   Rena & Clay I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 7:20 am

Rena

A tv már csak arra jó, hogy ne legyen csönd a házban, ugyanis nincsen semmi értelmes műsor ebben a rohadék ládában. Lelökdösöm a kutyát a kanapéról, hogy el tudjak rajta kényelmesen helyezkedni. Végignyúlok rajta, de a lábam azért lelóg róla. Na, de nem baj a lényeg, hogy vízszintesbe helyezzem magam. Még mindig a csatornák között váltogatok, de még mindig semmi. Ezután kinézek az ablakon, amin még mindig tűz be a nap. Majd ezt követően befordulok a háttámla felé, becsukom a szememet. Öt perccel később már az álomvilágomban ébredek felé. Mondjuk tökre úgy néz ki, mint hawaii utcái, de most nincsen itt a főnököm, aki megszabja, hogy mikor hova mehetek. Csak én és a haverjaim vagyunk, személy szerint Cressie, Rena, Kathleen, és még jó páran. Az utcákon sétálunk, kezünkben droggal, megállítunk pár embert, hogy vegyék meg tőlünk, de a mögöttünk elhaladó rendőrökkel nem is foglalkozunk, de ők se foglalkoznak velünk. De amikor véletlen egy szabadságon lévő rendőrtől kérdezzük meg, nincs nemulass. Hívja a társait, akik rögtön ott is teremnek, és bilincsbe vágnak minket. Be is visznek minket az Örsre, ahol minden féle kérdést feltesznek, hogy miért vetemedtünk erre, hogy füvet árulunk. A pontos kérdést mi se tudjuk, csak vonogatjuk a vállunkat, de ez nem hasznos, mert lecsuknak minket. Börtön ruhába kell átöltöznünk, narancssárga kezeslábas, fekete bakancs. Különféle rabszolgamunkákat kell elvégeznünk, de hirtelen egy szalagszakadás történik, és már máshol vagyunk. Egy elhagyatott erdőben. Rajtunk kívül egy árva lélek sincsen. Az ágrecsegéseket az állatokra fogjuk, vaddisznókra és egyebekre. De hamar kiderül, hogy tévesen vádoljuk az állatokat, ugyanis két csuklyás fószer lép ki a fák közül. Bámulunk egymásra üresen, majd amikor Cressie futásnak ered, mi is követjük. Néha- néha hátra nézek, hogy hol tartanak, de egy gyökér utamat állja, elesek, és két hapsira meredek. Az egyik tovább fut a lányok után, a másik felém áll, leguggol, majd átvágja a torkomat. Ekkor, a csengőnek hála felpattannak a szemeim, és körbenézek a házban. Már korom sötét van odakint. Feltápászkodok az ágyról, ásítok egyet, majd az ajtó elé lépek. Kinyitom azt, majd Renát látom meg azon kívül, mosolyogva egy üveg vodkával a kezében. Én is szélesre húzom a számat, majd rákérdezek a lányra.
-Szia. Hát te mi járatban vagy erre felé? –teszem fel a kérdést, majd utat adok a lánynak, hogy be tudjon jönni. Nelson rögtön üdvözli, nekidörgölőzik a lábának, amire csak porcosan az állatra kémelek, majd ráordítok.
-Nelson! Menj innen! –ezekre a szavakra a kutya fülét farkát behúzza, és elfut a szobám felé. A lány kezéből elveszem az italt, az ágy felé intek, hogy üljön le, majd a konyha felé megyek. Előveszek két poharat, majd visszaaraszolok a szobába. Leteszem a poharakat az asztalra, felbontom az üveget, majd mind a két poharat színültig megtöltöm, az egyiket Rena kezébe nyomom, a másikba pedig beleiszok, közben helyet foglalok a csajszi mellett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rena & Clay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rena & Clay   Rena & Clay I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 5:43 am

Rena & Clay Tumblr_ltkrqeBYTL1r23tzz

~Clay

Tudtam, hogy rá számíthatok. Ha valakivel inni akarok, vagy csak szórakozni, akkor mindig hozzá jövök. Clay megért engem és soha nem mond nekem nemet. Hogy is mondana, hiszen én hozom a piát? Ha tehetem én is mindig más piáját iszom, persze csak szigorúan munka után. Hiába is vagyok Burlesque táncos, nem ihatok munkaidőben. Néha nagyon szar nézni az embereket, akik a jobbnál jobb italokat kérik, de már megszoktam. Kathtel is szeretek piálni. Főleg azok az esték jók, amikor elmegyünk bulizni, mert bár minden vele töltött percet élvezek, azért semmi sem fogható egy ilyen estéhez. Mikor Clay kinyitja az ajtót szélesen elmosolyodom és felemelem az üveget. Úgy csinálok, mintha nagy csoda lenne, hogy ilyet is szereztem, egy pillanatra az eszembe jut a tinédzser életem, amikor még titokban kellett inni, mert ugye nem szabadott. Olyan jó is volt, még olyan fiatalnak lenni, de persze akkor ezt nem értékeltem és szerettem volna hamar felnőtt lenni, azt hittem, hogy gyermekként minden jóból kimaradok. Most már, sokkal érettebb gondolkodással rájöttem, hogy gyereknek lenni sokkal jobb, még akkor is, ha kimaradsz például az alkoholból, a szexből és a cigiből. Nem feltétlenül ekörül forog az élet, csak aki úgy akarja. Leemeltem a karomat és hangosan üdvözöltem, mintha ezer éve nem láttuk volna egymást, pedig szinte mindennap összefutunk.
- Hoztam egy kis piát!
Nem köszönök, nem mondok még egy hellot sem, mivel felesleges. Vagyunk olyan jó barátok, hogy úgy érezzem, ez felesleges. Azt sem kérdezem meg, hogy hogy van, mert ha van is valami baja, majd a pia hatására ki fogja bökni. Egyébként is teljesen szükségtelen megkérdeznem, hogy hogy van, mert mindennap összefutunk, szerintem csak tudnám, ha valami nagy baj lenne. Az üveggel a kezemben belépek a házba és a kutyája máris letámad. Hangosan felnevetek, mert nem zavar, szeretem az állatokat, egyáltalán nem érzem kellemetlennek. Clay persze leinti, valahogy számítottam rá, aztán meg még a piát is kiveszi a kezemből. Tudom, hogy elmegy, szerez két poharat és aztán visszajön, szóval meg sem lepődöm. Sejtettem, hogy úgyis ő fog engem kiszolgálni, habár már jártam itt korábban is. Int nekem, hogy üljek le és én némán elindulok az ágy felé. Szeretem Clay házát. Van benne valami művészi, ami engem nagyon vonz. Rettenetesen jó ízlése van, nagyon jól választott bútorokat. Arra a házra emlékeztet, amiben én is élek. Igazából nem nevezném az otthonomnak, mert nem az. Csak egy hatalmas villa a tengerparton, amiben van egy olyan szoba, ahol tudok aludni. Soha nem tekintettem az otthonomnak, pedig már születésem óta ott élünk. Talán azért, mert anyám ott lett öngyilkos. Vagy csak azért, mert apám mindig másik szobában dugja a fiatal szeretőit. Vajon én is lehetek egyszer egy idős férfi szeretője? Megrémülök a saját gondolatomtól és inkább elhessegetem. Gyorsan az ágyhoz sietek és leülök, majd félperc múlva Clay is betoppan, kezében a poharammal. Alig várom már, hogy kicsit elengedjem magam és beszélgethessek vele. Beleiszok a piába és elönt a forróság. Még csak egyetlen kortyot ittam, de már úgy érzem, hogy jobb kedvem lett. Hiányzott már nekem az alkohol íze. Tegnap is ittam pár koktélt, de ugyan, azok csak gyümölcsös, kidíszített cuccok, bár én imádom őket. Rám jó hatással is van a pia, nem csak rosszal. Clay felé fordulok az ágyon és szélesen mosolyogva nyitom szóra a számat, miközben a poharat erősen szorongatom:
- Szóval miújság veled?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rena & Clay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rena & Clay   Rena & Clay I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rena & Clay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rena Williams
» Clay Turton
» Clay Turton
» Cressie & Clay
» Kathleen & Clay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
somewhere over the rainbow :: Archívum-
Ugrás: