somewhere over the rainbow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

somewhere over the rainbow

life in hawaii
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tiff&Pete hangszerbolt

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tiffany M Carlott
;; nők
;; nők
Tiffany M Carlott


Hozzászólások száma : 44
nő Join date : 2012. Mar. 26.
Tartózkodási hely : Hawaii
Családi állapot : egyedülálló

Tiff&Pete hangszerbolt Empty
TémanyitásTárgy: Tiff&Pete hangszerbolt   Tiff&Pete hangszerbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 2:58 am

To Pete




Ezt viselem


Megint dolgozom. Pedig szabad napom lenne. Behívtak, mert pár nap múlva leltározunk és nem lehet szabadságra mennem. Most van egy 1 órás ebéd szünetem. Már megebédeltem a közelben lévő étterembe és most sétálgatok. Úgy gondoltam, hogy veszek egy gitárt. Meg akarok tanulni gitározni. Énekelni már tudok, vagyis sokak szerint jó a hangom és már írtam is pár dalt is. Most már csak valami hangszer kell amin meg tudok tanulni gitározni. Beléptem a nagy boltba, majd megkerestem a gitárokat. Rengeteg féle és fajta gitár van itt a polcokon. Most hogy fogok, így választani azt sem tudom melyik lenne jó nekem.
Megkérdezem az eladót. De hülye vagy Tiffany Carlott.
-Jó napot! Tanuló gitárt szeretnék vásárolni. Meg mutatná merre találom őket és milyenek lennének a jók? - kérdeztem a kb 30 éves eladó férfit
- Persze, kövessen! - mondta kedvesen, majd elindult valamerre hátra, én meg követtem őt.
Elvezetett oda ahol az előbb voltam a gitároknál, csak kicsit arrébb, majd megmutogatta melyek a tanuló gitárok és ha választottam, vigyem oda a pulthoz. Csak álltam és nézegettem a gitárokat. Nem tudtam választani.
Vissza az elejére Go down
Pete Schweinsberg
;; férfiak
;; férfiak
Pete Schweinsberg


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 06.

Tiff&Pete hangszerbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiff&Pete hangszerbolt   Tiff&Pete hangszerbolt I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 8:45 pm

    Igazából nem akartam én most gitárt venni. Nem volt rá szükségem, hiszen a hat már meglévő hangszerből, kettőt magammal tudtam hozni, és hamarosan úgy is vissza kell mennem, elintézni pár dolgot, szóval még kettővel több lesz itt is. Az egyetlen ok, amiért itt voltam az, hogy új húrokat kellett vennem, és ez volt az első bolt, amit megláttam a szigeten. De ha már bejöttem, akkor nem mehetek el úgy, hogy nem pillantok rá a gitárokra, nem igaz?

    Hátrasétáltam, amerre a hangszereket sejtettem, és jól éreztem én, hogy errefelé kell nekem jönnöm. Hirtelen ott volt előttem vagy tíz csodás, szebbnél szebb és jobb gitár. Önkénytelenül is el kellett mosolyodnom, aztán elkezdtem szépen egyesével mindent megnézni. Körülbelül a felénél járhattam, amikor egy női és egy mély férfi hang beszélgetése ütötte meg a fülemet. Nem akartam én ám hallgatózni, de közel voltak, és akármennyire is próbálkoztam nehéz lett volna kizárni a hangokat.

    - Első gitár? - rámosolyogtam a lányra, amikor láttam, hogy kissé tanácstalanul áll ott, és próbálja eldönteni, hogy melyik is tetszik neki. - Igazából jól mondta az eladó, ha most akarsz megtanulni, akkor ez a három a legjobb... - mutattam rájuk egyesével. - Vagy... ajándék lesz? - kérdeztem halkan nevetve, és megráztam a fejem. - De... nem akarok tolakodó lenni - elmosolyodtam, és ha azt látom, hogy zavarba jött, vagy kényelmetlenül érzi magát, akkor csak visszafordulok a hangszerekhez, és tovább nézegetem őket.
Vissza az elejére Go down
 
Tiff&Pete hangszerbolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» slave new world ~ noelle&pete ::
» Tiff játékkövető
» Tiff&Ash-parti büfé
» Tiff & Jack tengerpart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
somewhere over the rainbow :: JÁTÉKTÉR :: EGYÉB HELYSZÍNEK-
Ugrás: