somewhere over the rainbow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

somewhere over the rainbow

life in hawaii
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tiffany& Noelle~ Park

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tiffany M Carlott
;; nők
;; nők
Tiffany M Carlott


Hozzászólások száma : 44
nő Join date : 2012. Mar. 26.
Tartózkodási hely : Hawaii
Családi állapot : egyedülálló

Tiffany& Noelle~ Park Empty
TémanyitásTárgy: Tiffany& Noelle~ Park   Tiffany& Noelle~ Park I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 4:20 am

Noell
Ruha



Már lassan három napja,hogy nem hallottam semmit sem Cressie felől. A telefont nem veszi fel.Ha elegyek nála nem nyit ajtót,a szállodában sem találom sosem,ahol dolgozik. Ma szombat van és hála nem kellett mennem dolgozni,így otthon lehettem. Otthon már teljesen untam magamat. Bulizni,drogozni,pasizni és szexelni akartam. Felöltöztem valami göncbe,majd elindultam
otthonról,valamerre amerre lehet ilyenkor menni. Beültem a közeli kocsmába,ahol megitta pár felest.Nem sokat csak 4-et,amitől egy kicsit becsíptem. Elindultam valamerre,ahol egy kicsit egyedül tudok lenni. Hosszas sétálás után,eljutottam a parkba,ahol meglepetésemre senki nem volt. Pedig ilyenkor már délelőtt 9 óra felé mér sokan szoktak lenni. Beljebb,megyek ahol megpillantok egy lányt.
- Szia! Leülhetek ide?- kérdezem tőle
Nem vagyok annyira részeg,hogy ne legyek bunkó. Megkérdezem szabad-e a hely,ha nem elmegyek,ha igen leülök mellé. Kell egy kis társaság néha.
Vissza az elejére Go down
Noelle Kawai
;; nők
;; nők
Noelle Kawai


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Apr. 15.

Tiffany& Noelle~ Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany& Noelle~ Park   Tiffany& Noelle~ Park I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 2:42 am

    Tudod, van az a pillanat, amikor egyszer csak eleged lesz abból, hogy egész nap csak céltalanul bámultad a plafont. Mindenki másféle megoldást talál erre a problémára. Én miután egyszerűen csak a másik oldalamra fordultam, végre rájöttem, hogy ilyen könnyen nem szabadulok meg attól a furcsa, és nyomasztó érzéstől, amit azt hiszem, hogy úgy nevezünk, hogy magány…

    Én egyébként kifejezetten jól megvagyok egyedül, nem túlságosan igénylem az emberek társaságát. Főleg olyankor nem, amikor elegem van a világból. Mindezek ellenére akkor is azt éreztem, hogy szükségem van valamire vagy valakire. Például...

    Egy madárra. Élőlény, de azért mégsem akar… Vagyis nem is képes arra, hogy hozzám szóljon. A parkban meg vannak madarak, szóval röviden ennyi a története annak, hogy hogyan kerültem erre a padra. Rágyújtottam és szótlanul bámultam az embereket, akikből különben nem is volt olyan túlzottan sok a környéken.

    - Persze… - válaszoltam halkan, miközben hosszan kifújtam a füstöt, majd elnyomtam a cigit. Reméltem, hogy a hangom legalább egy picivel több lelkesedést mutatott, mint amilyen valóban voltam. Aztán unottan forgattam az ujjaim között az öngyújtómat, és elmélyülten gondolkoztam azon, hogy vajon bedugnának-e egy sötét cellába, ha egyszer rájönnének, hogy mik járnak a fejemben.


Vissza az elejére Go down
Tiffany M Carlott
;; nők
;; nők
Tiffany M Carlott


Hozzászólások száma : 44
nő Join date : 2012. Mar. 26.
Tartózkodási hely : Hawaii
Családi állapot : egyedülálló

Tiffany& Noelle~ Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany& Noelle~ Park   Tiffany& Noelle~ Park I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 3:53 am



Miután megengedte a csaj,hogy leüljek,leültem mellé. Megkívántam a cigit tőle,ezért belenyúltam a táskámba,kivettem egy szálat és meggyújtottam.
-Egyébként Tiffany Carlott !-nyújtottam neki szabad bal kezemet
Jobban szemügyre vettem. Szép kerek mellek,formás alak,lábak,fenék, minden ami kellett. Sokan nem tudják rólam,de biszexuális vagyok. Vagyis a lányokhoz is vonzódom. Szerintem ezen nincs semmit sem szégyellni. Ilyen az élet. Ilyennek teremtett minket az isten.
-Mi járatban vagy erre? Itt laksz vagy nyaralni jöttél?-kérdeztem tőle
megkérdezem majd tőle,hogy lenne-e kedve eljönni hozzám. Régen voltam már lánnyal és hiányzik.
Cressie tudja ezt rólam és nem undorodik tőlem. Elfogadja és örül neki,ha boldognak lát engem.
Régen egy sztriptízbárban dolgoztam. Kellett a pénz és muszáj volt. Ott mutatta meg az egyik munkatársnőm,hogy nővel is ugyan olyan jó mint férfival.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiffany& Noelle~ Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiffany& Noelle~ Park   Tiffany& Noelle~ Park I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tiffany& Noelle~ Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tiffany M Carlott
» Tiffany M Carlott
» Tiffany & Clay
» Tiffany albuma
» Tiffany's phone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
somewhere over the rainbow :: Archívum-
Ugrás: